• Demo Hotel Bodrum
PARİS TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 4 GECE (CGD-CGD) (YILBAŞI ÖZEL)PARİS TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 4 GECE (CGD-CGD) (YILBAŞI ÖZEL)PARİS TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 4 GECE (CGD-CGD) (YILBAŞI ÖZEL)PARİS TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 4 GECE (CGD-CGD) (YILBAŞI ÖZEL)
 SON YERLER!

PARİS TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 4 GECE (CGD-CGD) (YILBAŞI...


  • 4 Gece 5 Gün
  • Oda Kahvaltı
  • 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
  • Türk Hava Yolları ile
  • Ekonomik Fiyatlar
  • Son Koltuklar!
Paris, romantizm, Eiffel Kulesi, Louvre Müzesi ve lezzetli mutfağı ile ünlüdür. Sacré-Cœur, Notre-Dame, Seine Nehri gibi önemli yerlere uğrayın.

Paris, Fransa'nın başkenti ve en büyük şehri olarak bilinir. Tarihi ve kültürel zenginlikleri, sanat eserleri, moda, mutfağı ve romantik atmosferi ile ünlüdür. İşte Paris turu hakkında bazı temel bilgiler:

1. Eiffel Kulesi: Paris'in sembolü olan bu kule, Gustave Eiffel tarafından 1889'da inşa edilmiştir. Zirvesine çıkarak şehir manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz.

2. Louvre Müzesi: Dünyanın en büyük sanat müzelerinden biri olan Louvre, Mona Lisa gibi ünlü eserleri içinde barındırır.

3. Montmartre: Sanatçılar, yazarlar ve bohemler için bir buluşma noktası olan bu tepe, Sacré-Cœur Bazilikası'na ev sahipliği yapar.

4. Şanzelize Caddesi: Lüks mağazalar, restoranlar ve kafelerle dolu bu ünlü cadde, alışveriş yapmak ve şehrin ritmini yakalamak için popüler bir yerdir.

5. Notre-Dame Katedrali: Gotik mimarinin güzel bir örneği olan bu katedral, tarihi ve kültürel öneme sahiptir.

6. Seine Nehri: Bu nehir boyunca yapılan tekne turları, Paris'in ünlü köprülerini ve tarihi yapılarını keşfetmek için harika bir yol sunar.

7. Versay Sarayı: Paris'e yakın bir banliyöde bulunan bu saray, Louis XIV döneminin ihtişamını yansıtır.

8. Orsay Müzesi: Impresyonist ve post-impresyonist sanat eserlerini sergileyen bu müze, sanatseverler için önemli bir noktadır.

9. Le Marais: Trendy butikler, restoranlar ve sanat galerileri ile ünlü olan bu semt, Paris'in modern yüzünü yansıtır.

10. Yemek ve Şarap: Paris, dünya mutfağının merkezlerinden biridir. Fransız şarapları, peynirleri ve pastanelerde bulunan tatlılar da mutlaka denemelisiniz.

Paris'i ziyaret ederken, müzeleri, tarihi yapıları, sokakları ve lezzetli yemekleri keşfetmek için yeterince zaman ayırmaya çalışın. Şehirdeki ulaşım ağı oldukça gelişmiştir ve metro, otobüs ve yürüyerek rahatça dolaşabilirsiniz. Ayrıca, Paris'i farklı mevsimlerde ziyaret etmek farklı deneyimler sunabilir, bu nedenle seyahat tarihlerinizi dikkatle seçmek önemlidir.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İstanbul – Paris

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava yolları Kontuarı önünde Saat 11:30’da buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın Tarifeli Seferi TK1823 ile Paris’e saat 10:40’da hareket ediyoruz. Yerel saat 12:20’de Paris’e varışımızı takiben Paris’e hareket ve panoramik şehir turu. Bu turumuzda Fransa’nın en önemli sembolü Eiffel Kulesi ilk görülecek yerler arasındadır. Sonrasında en şık kafeleri ve mağazaları ile ünlü Champs Elysees, Paris şehir manzarasını izleyebileceğimiz Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonunda otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Paris By Night turuna katılabilir. Tur sonrası Paris otele transfer. Gecele Otelimizde.

Ekstra Tur: Paris By Night : 50 € (Kişi Başı)Konaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
2. Gün: Paris

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Muhteşem Paris (Eiffel Kulesi + Seine Nehri Gezisi + Montmartre - Ressamlar Tepesi turuna katılabilir. Tur sonrası Paris otele transfer. Gecele Otelimizde.

Ekstra Tur : Muhteşem Paris :(Eiffel Kulesi + Seine Nehri Gezisi + Montmartre - Ressamlar Tepesi) :

Paris'in en önemli turistik mekanlarından oluşan kültürel içerikli bu turumuzda gün boyunca şehrin güzelliklerini keşfedeceğiz. Dümdüz bir ova üzerine kurulmuş görkemli Paris şehrinde güney yönünde ufka her baktığınızda bütün güzelliğiyle karşınıza çıkan, geceleri ışık şovlarıyla sizleri selamlayan şehrin sembolü, sanatçılara ilham kaynağı dünyaca ünlü Eiffel Kulesi gezimizde yüzyıllık asansörlerle ikinci kata ulaştığımızda Paris’i bu kez Eiffel kulesiz panoramik görüntüleri ile karşımızda bulacağız. Şehri yukarıdan seyretmenin zevkine vardıktan sonra, Paris’i tam ortasından kuzey ve güney (nehrin akış yönüne göre sağ ve sol yaka) olarak ikiye bölen Seine Nehri üzerinde tekne ile geziye çıkıyoruz. Paris'in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin tüm köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Fransız Enstitüsü, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Louvre-Orsay Müzeleri, Cite Adası, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Alexander III Köprüsü günümüzü renklendirecek. Daha sonra sekizyüz yıllık Notre Dame Katedrali’nin ihtişamlı gotik mimarisini dışarıdan izleyeceğiz.

Montmartre Tepesi’nden Paris’e hükmeden Sacrâ Coeur kilisesini ve 19. yüzyılın sonlarından beri Paris bohem hayatının merkezi olmuş Ressamlar tepesinin daracık tipik sokaklarını gezerken, ressamlara çizdireceğiniz portrenize de sahip olabilirsiniz.Konaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
3. Gün: Paris

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Muhteşem Normandiya turuna katılabilir. Tur sonrası Paris otele transfer. Geceleme Otelimizde.

Ekstra Tur : Muhteşem Normandiya :(Claude Monet Evi + Honfleur Gezisi + Bayeux Gezisi )

Yetişkin: 100 € (Kişi Başı)

Turumuzun il durağı Empresyonist ressam Claude Monet'in evi olacak. Bir çok eserini evinin bahçesinden ilham alan Ressam’ın evini ve bahçesini gördükten sonra ikinci durağımız Honfleur oluyor. Honfleur Fransa’nın Normandiya kıyılarında bulunan en görkemli kentlerden biridir. Öğle yemeği ve serbest zamanımızın ardından turumuzun sonu ve Paris otelimize transfer.Konaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
4. Gün: Paris

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Disneyland turuna katılabilirler. Tur sonrası Paris otele transfer. Gecele Otelimizde.

Ekstra Tur : Disneyland Turu (Gidiş-Dönüş transferler + çift park giriş biletleri)Yetişkin: 195 €

Paris’e 36 km uzaklıktaki Disneyland parkı gezimizde, Hayaletler evi, Mark Twain’in Gemisi, çılgın maden treni, Indiana Jones, Robinson’un evi, Karayip korsanları mağarası, bebekler dünyası, yıldızlar turu, 3 boyutlu sinema, uzaya yolculuk, denizaltı macerası, araba yarış pisti gibi aktivitelerle büyükler de en az küçükler kadar eğlenecek ve Disney karakterleriyle beraber gün boyunca çok keyifli anlar yaşayacağız…

Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından Paris’e geri döneceğiz. Özel aracımız ile rehberlerimiz sizleri otellerinizden alıp tur bitiminde otellerinize geri bırakacaktır. Disneyland ve Walt Disney Stüdyolarının her kişi için sınırsız çift park giriş biletleri fiyatımıza dahildir.Konaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
5. Gün: Paris - İstanbul

Sabah kahvaltı serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte havaalanına transfer oluyoruz. Türk Havayolları'nın Tarifeli seferi TK1828 ile saat 18:50’de İstanbul'a hareket ediyoruz. Yerel saat 00:20’de İstanbul Havalimanı'na varışımız ile turumuzun sonuna geliyoruz. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek dileğiyle.Konaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
DAHİL OLANLAR:
• Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul(İstanbul HL)-Paris(CDG) -İstanbul(İstanbul HL)- arası uçak bileti,
• Belirtilen kategorideki otellerde 4 gece konaklama,
• Sabah kahvaltıları,
• Alan- Otel- Alan transferleri,
• Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
• Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
• Yurtdışı Çıkış Harç Pulu : 150.-TL
• Vize Ücreti İstanbul : 175.-Eur
• Vize ücreti izmir Ankara : 180.-Eur
• Seyahat Sağlık Sigortası
• Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
• Şehir ve otel vergileri
• Opsiyonel turlar

EK BİLGİLER

  • Extra Turlar minimum 20 kişi olması durumunda gerçekleşmektedir
  • 20 kişinin altında olması durumunda Fiyatlarda farklılık gösterebilir
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#W187
LOKASYON:
Paris (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal Güvence Paketi : 50 EURO
İptal güvence paketi ile 10 iş günü kalana kadar tüm misafirlerimiz nedensiz, sebepsiz, şartsız turlarını iptal ettirebilir, vize ve sigorta bedeli hariç tüm tur bedelini kesintisiz iade alabilirler.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın