Hakkımızda
İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız günün değişen şartlarını göz ardı etmeyerek, yaptığı tüm organizasyonlarda kaliteli hizmet anlayışını esas alıp, çalışmalarında “amatör ruhla, profesyonel hizmet” anlayışını ilke edinmiştir. Sektörde 1990 yılından itibaren biriktirdiğimiz 33 yıllık bilgi ve tecrübelerimizi, kalite standartlarından ve etik değerlerimizden ödün vermeden özgün hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle, organizasyonlarınızda çözüm ortağınız olmak amacıyla NSL Grup Şirketleri çatısı altında bir araya getirdik. Unutulmaz yurt dışı tatilleri için en iyi deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz, seyahat planlamanızı en ince ayrıntısına kadar düzenlerken, tatilinizi benzersiz kılacak rotalar, oteller ve etkinlikler konusunda size rehberlik edecektir. Yurt dışı tatillerinde sunduğumuz çeşitli paketler arasından seçim yapabilir veya kişiselleştirilmiş bir tatil planı oluşturabilirsiniz. Size özel olarak hazırlanan tatil programları, ilgi alanlarınıza, tercihlerinize ve bütçenize uygun olarak tasarlanır. NSL Turizm ailesi olarak, şimdi 35 ülkede tatil fırsatlarıyla karşınızdayız.
Mükemmelin, ayrıntılarda saklı olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle ele aldığımız her projede, kendimizi proje sahibinin yerine koyup, başlangıçtan son ana kadar geçen sürede, en ufak ayrıntıya özen gösteriyoruz. Teknoloji ve pazarlama ekipleri, haftanın yedi günü çalışan çağrı merkezi ve tüm operasyonel birimleri ile "daha mutlu" bir çalışma ortamını oluşturmuş ve bunun sonucu olarak misafirlerine daha fazla hizmet götürmeyi ve misafirlerini daha fazla mutlu etmeyi amaç edinmiştir.

Yaz Otelleri ve Tatil Köyleri
Şehir Otelleri
Termal Oteller
Yurt dışı Turlar
Cruise Seyahatleri
Kıbrıs Paketleri
Butik Oteller
Uçak Bileti ve Ulaşım Hizmetleri
Kültür Turları & Kayak Otelleri
Mavi Yolculuk
Villa Kiralama
Vize Hizmetleri
Fuar Turları
Ticari Geziler
Fuar Teşvik Danışmanlığı
Kongre Organizasyonları
Seminer Organizasyonları
Bayi Gezileri
Okul Turları
Sağlık Turizmi

Misafirlerirmize rezervasyon öncesinde, sonrasında ve tüm konaklama süresince beklentilerinin üstünde hizmet vererek 100% misafir memnuniyetini sağlamayı misyon edinmiştir.

HEP SAĞLIKLA KALIN


KATEGORİLER