• Demo Hotel Bodrum
LONDRA TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 3 GECE (LGW-LGW)LONDRA TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 3 GECE (LGW-LGW)

679

en düşük kişi başı

4 Gün
Londra
ADN005

 EN İYİ FİYAT

LONDRA TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 3 GECE (LGW-LGW)


  • 3 Gece 4 Gün
  • Oda Kahvaltı
  • 3* ibis budget London Heathrow Central vb.
  • Türk Hava Yolları ile
  • Ekonomik Fiyatlar
  • Son Koltuklar!
Londra, Thames Nehri kıyısında, tarihi ve kültürel cazibesiyle öne çıkan bir metropol. Big Ben, Tower Bridge, Buckingham Sarayı gibi simgeleriyle ünlü. Çeşitli kültürleri barındırır ve zengin bir yeme-içme sahnesine sahiptir.

Londra, İngiltere'nin başkenti ve en büyük şehri olan dinamik ve çok kültürlü bir metropol. Thames Nehri'nin kıyısında yer alan Londra, tarih boyunca önemli bir kültürel, ekonomik ve politik merkez olmuştur.

Londra'nın turistik yerleri arasında Big Ben, Tower Bridge, Buckingham Sarayı, Londra Kulesi, Westminster Abbey, Tate Modern Sanat Galerisi, British Museum ve daha birçok simgesel yapı bulunmaktadır. Şehir, tiyatro, müzik, moda, sanat ve yeme-içme sahneleriyle de ünlüdür.

Ayrıca Londra'nın çok çeşitli kültürlerden gelen insanları barındıran ve bu nedenle farklı mutfak kültürlerinin bulunduğu bir yer olması da dikkate değerdir. Şehrin dışına çıktığınızda, yeşil parkları ve tarihi kasabalarıyla da tanışabilirsiniz.

Londra'da gezmek için toplu taşıma seçenekleri oldukça gelişmiş. Metro (Underground), otobüsler, trenler ve feribotlar şehir içi ve şehirler arası ulaşımı sağlar.

Ancak gezerken hava durumuna göre giyinmeyi ve plan yapmayı ihmal etmemek önemlidir. Özellikle İngiltere'nin değişken hava koşulları nedeniyle yağmurluk ve şemsiye bulundurmak faydalı olabilir.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: ISTANBUL – LONDRA

İstanbul Havalimanı dış hatlar terminalinde saat 07.45’de buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1963 sefer sayılı uçuşu ile 10.45’de Londra Gatwick Havalimanı’na hareket. Yerel saat ile 12.50’da varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen aracımız ile panoramik şehir turumuz başlıyor. Şehir turu esnasında Hyde Park, Buckingham Sarayı, Big Ben Saat Kulesi, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Parlamento Binası, Westminister Köprüsü ve Manastırı, Oxford ve Regent Alışveriş Caddeleri, Thames Nehri’ni görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelde.Konaklama: 3* ibis budget London Heathrow Central vb.
2. Gün: LONDRA

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Westminster & London Eye & Thames Nehri Turu’na katılabilirler. (120 Pound) Yerden 135 metre yüksekliği ile Avrupa’nın en yüksek dönme dolabı olma özelliğini taşıyan London Eye, yılda üç milyona yakın turist ile Birleşik Krallıkta en popüler turistik mekân olma yolunda. Westminster bölgesindeki gezimizin ardından Thames Nehri üzerinde tekne ile yapılacak tur ile tarihi Londra'yı farklı bir açıdan görme imkânı yakalayacaksınız. Covent Garden’da serbest zamanın ardından otelimize dönüyoruz. Geceleme otelde.Konaklama: 3* ibis budget London Heathrow Central vb.
3. Gün: LONDRA

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Oxford & Bicester Outlet Turu’na katılabilirler. (100 Pound) İngiltere’nin güneydoğusunda bulunan kültürel ve tarihi açıdan önemli şehirlerinden biri olan Oxford’a gidiyoruz. Dünyanın en köklü üniversitelerinden Oxford Üniversitesi'ne ev sahipliği yapan bu kent tam bir öğrenci şehri olma özelliğini yüzyıllardır korumaktadır. Dünya’nın dört bir yanından gelen öğrencilerin varlığıyla oldukça kozmopolit bir yapıya sahip olan bu şehir, mimarisi ve kültürel geçmişiyle turistler için de bir cazibe merkezidir. Bu turu muzunda ardından yüzlerce markayı içinde barındıran ve dünyanın popüler alış veriş merkezlerinden biri olan Bicester Outlet’te serbest zaman veriyoruz. Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz ve serbest zaman. Geceleme otelde.Konaklama: 3* ibis budget London Heathrow Central vb.
4. Gün: LONDRA - ISTANBUL

Otelde alacağımız kahvaltının ardından havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 1998 sefer sayılı uçuşu ile 17.15’de İstanbul ‘a hareket. Yerel saat 23.20’de varış ve turumuzun sonu.

DAHİL OLANLAR:
• Türk Havayolları ile İstanbul (IST) – Londra (LGW) – İstanbul (IST) arası uçak bileti
• Havalimanı Vergileri
• Alan – otel – alan transferleri
• Seçilecek kategori otelde 3 Gece – 4 Gün oda - kahvaltı konaklama
• Panoramik Şehir Turu
• Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:
• Yurtdışı çıkış harcı: 150 TL
• Seyahat Sağlık Sigortası
• Vize Ücreti
• Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
• Ekstra turlar, Müze ve ören yeri girişleri
• İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri

EK BİLGİLER

Önemli Not:

01 Mayıs, & 15 Haziran & 5 Temmuz hareketli grupların gidiş uçuşu TK1963 İstanbul – Londra 10.45 – 12.50; dönüş uçuşu ise TK1998 Londra – İstanbul 17.15 – 23.20 olarak gerçekleşecektir.

15 Ağustos, 26 Eylül & 10 Ekim & 14 Kasım grupların gidiş uçuşu TK1963 İstanbul – Londra 10.45 – 12.50; dönüş uçuşu ise TK1966 Londra – İstanbul 16.00 – 22.00 olarak gerçekleşecektir.

1 Ağustos & 14 Kasım grupların gidiş uçuşu TK1963 İstanbul – Londra 10.45 – 12.50; dönüş uçuşu ise TK1964 Londra – İstanbul 13.45 – 20.40 olarak gerçekleşecektir.

26 Ekim grubun gidiş uçuşu TK1963 İstanbul – Londra 10.45 – 12.50; dönüş uçuşu ise TK1998 Londra – İstanbul 16.40 – 23.35 olarak gerçekleşecektir.

5, 29 Aralık 2024 & 17, 24 Ocak 2025 hareketli grupların gidiş uçuşu TK1963 İstanbul – Londra 11.45 – 12.55; dönüş uçuşu ise TK1998 Londra – İstanbul 16.40 – 23.35 olarak gerçekleşecektir.

Ekstra olarak satılan Westminster & London Eye & Thames Nehri Turu ulaşımı tren veya metro ile yapılır.

Ekstra olarak satılan Oxford & Bicester Outlet Turu ulaşımı tren veya metro ile yapılır.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#ADN005
LOKASYON:
Londra (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın