• Demo Hotel Bodrum
BÜYÜK FİLİPİNLER TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 11 GECE
 EN İYİ FİYAT

BÜYÜK FİLİPİNLER TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 11 GECE


  • 11 Gece 13 Gün
  • Oda Kahvaltı
  • 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
  • Türk Hava Yolları ile
  • Ekonomik Fiyatlar
  • Son Koltuklar!
Filipinler turu, beyaz kumlu plajlar, muhteşem adalar ve dalış noktaları ile ünlü. Manila, Boracay, Palawan gibi popüler bölgeleri ziyaret ederek eşsiz doğa ve kültür deneyimi yaşayabilirsiniz.

Filipinler, Güneydoğu Asya'da yer alan bir ada ülkesidir ve turistler için birçok güzellik sunmaktadır. Bu ülkede beyaz kumlu plajlar, muhteşem dalış noktaları, tropikal ormanlar ve etkileyici kültürel zenginlikler bulunmaktadır.

Filipinler turu genellikle Manila, başkent olup aynı zamanda tarihi ve kültürel yerlere ev sahipliği yapan bir şehir, Boracay adası gibi popüler tatil beldeleri, El Nido ve Coron gibi muhteşem adaların bulunduğu Palawan adası gibi bölgeleri içerebilir. Ayrıca, Bohol adası üzerindeki Çikolata Tepeleri ve Tarsier Sanctuary gibi benzersiz doğal oluşumları ziyaret edebilirsiniz.

Dalış meraklıları için Tubbataha Reefs Natural Park gibi dünyaca ünlü dalış noktaları da çekici olabilir. Filipinler'in zengin deniz yaşamı ve renkli mercan resifleri, su altı dünyasıyla ilgilenenler için benzersiz bir deneyim sunabilir.

Filipinler turu planlarken, hava durumu, vize gereksinimleri, yerel kültür ve gelenekler gibi faktörleri göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca, turunuzu düzenleyen tur şirketinin sunduğu paketleri ve içerdikleri aktiviteleri dikkatlice incelemek de önemlidir.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İSTANBUL / MANILA (FİLİPİNLER) UÇUŞU 02:15 - 18:10

Filipinler’in başkenti Manila’ya saat 18:10’da varıyoruz. Bizi bekleyen özel aracımız ile buluşuyor ve otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Manila’da otelimizde.

OTELİMİZ: ST GILES HOTEL MANILA vb.Konaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
2. Gün: MANILA

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Manila şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. İrili ufaklı pek çok adalardan oluşan ada ülkesi Filipinler’in başkenti Manila ülkenin en büyük adası olan Luzon’da yer almakta 10 milyon üzerindeki nüfUsü ile gelişmekte ve büyümekte olan bir metropoldür. Şehir gezimizin ardından Tagaytay şehrindeki Taal Volkanı ve Gölü’nü ziyaret etmek için Manila’ya 60km uzaklıktaki Tagaytay bölgesine gideceğiz. 311 metre yüksekliği ile dünyanın en küçük aktif volkanı Taal Volkanı, dünyanın en aktif volkanları arasında yer almaktadır. Nefes kesen kaldera içerisinde yatan volkan, coğrafi özelliği ile de dünyada benzersizdir. Ada üzerinde krater, krater üzerinde göl, göl içinde ada, ada içerisinde krater ve krater içerisinde göl. Gölün üzerinde 23 km kare büyüklüğünde bir ada yükseliyor. Taal Volkanı işte bu adanın üzerinde bulunuyor. Volkanın zirvesinde ise, asitli suya sahip bir krater gölü bulunuyor. Bu ada üzerinde ada, göl içerisinde göl özelliğiyle eşsiz bir güzelliktedir. Turumuzun sonunda Manila’ya dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme şehir merkezindeki otelimizde.

OTELİMİZ: ST GILES HOTEL MANILA VB.Konaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
3. Gün: MANİLA – EL NIDO 11:05 – 12:35

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından başka bir ada şehri El Nido’ya uçuşumuz için havalimanına transfer oluyoruz. Yerel saat ile 12:35’te varışımızın ardından otelimize transfer oluyoruz.

OTELİMİZ: Villa Israel Ecopark El Nido vb.Konaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
4. Gün: EL NIDO

El Nido’da tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz kısa tekne turlarına katılabilirler. Konaklama otelimizde.

OTELİMİZ: Villa Israel Ecopark El Nido VBKonaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
5. Gün: EL NIDO

El Nido’da tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tekne turlarına katılabilirler. Konaklama otelimizde.

OTELİMİZ: Villa Israel Ecopark El Nido VBKonaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
6. Gün: EL NIDO / BOHOL ADASI- ÇİKOLATA TEPELERİ TURU 08:40 10:20

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Bohol adasına gitmek için havalimanına transfer oluyoruz. Yerel saat ile 10:20’de Bohol adasına varıyoruz. Varışımız ile Bohol’de bulunma sebebimiz olan Çikolata Tepeleri turu için hazırız. Panglao’dan özel araçlarımızla tura başlıyoruz. Önce Bohol’deki Milli Park'a uğruyor ve dünyada sadece Güney Filipinler’deki adalarda ve Endonezya’nın belirli bölgelerinde bulunan, dünyanın en küçük maymun familyasından gelen “tarsier”leri görüyoruz. Rehberimiz bize bu sevimli hayvanlar hakkında bilgi veriyor. Milli Park'ta onları, orijinal yaşam alanlarında ziyaret ediyoruz. Daha sonrasında turumuza Çikolata Tepeleri adı verilen kireç taşı oluşum höyüğü olan özel oluşumları ziyaretimizle devam ediyoruz. Adanın ortasında, büyük bir alana yayılmış olan, üzerinde bitki yetişmeyen yüzlerce tepeyi özel seyir teraslarından izliyor ve fotoğraflıyoruz. Bu tepeler hakkındaki efsaneleri dinliyoruz. Çikolata Tepeleri özel olarak korunan, Dünya Mirası Listesi'ne girebilmeyi başarmış bir alan. Filipinler’in en turistik noktalarından biri. Dileyen misafirlerimiz tur boyunca yapılacak olan çeşitli aktivitelerin en çılgını olan zipline deneyimini yaşayabilirler. Bu uzun ve yorucu turumuzun ardından otelimize geri dönüş. Konaklama otelimizde.

OTELİMİZ: MALINAWON RESORT VB.Konaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
7. Gün: BOHOL LOBOC NEHİR TURU

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından özel aracımızla, Bohol’ün ünlü Loboc bölgesine transfer olacağız. Bohol adasının olmazsa olmazlarından Loboc nehrinde bot turu yapacağız. Öğle yemeğimiz turumuz esnasında alınacaktır. Turumuzun sonunda otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: MALINAWON RESORT VB.Konaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
8. Gün: BOHOL – CEBU / BORACAY 14:30 15:20

Sabah erken saatlerde otelimizden Boracay Adası’na gitmek üzere Havalimanı’na doğru yola çıkacağız. Feribot ile Cebu adasına geçiyoruz. Daha sonra özel aracımızla havalimanına gideceğiz. Checkin işlemlerimizin ardından yerel havayolları ile saat 14:30’da Boracay uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışımızı takiben özel aracımızla otelimize transfer oluyoruz. Geceleme otelimizde.

 OTELİMİZ: LA CARMELA DE BORACAY VB.Konaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
9. Gün: BORACAY

Boracay’da tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz kısa tekne turlarına katılabilirler. Konaklama otelimizde.

OTELİMİZ: LA CARMELA DE BORACAY VB.Konaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
10. Gün: BORACAY

Boracay’da tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz kısa tekne turlarına katılabilirler. Konaklama otelimizde.

OTELİMİZ: LA CARMELA DE BORACAY VB.Konaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
11. Gün: BORACAY / CEBU 16:30 17:25

Uçuş saatimize kadar serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma. Cebu uçuşumuz için havalimanına transfer oluyoruz. Checkin işlemlerimizi takiben yerel saat ile 16:30’da Cebu’ya hareket. Varışta özel aracımızla karşılanıyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELIMIZ: HOTEL ONE VB.Konaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
12. Gün: BADIAN KANYONU VE KAWASAN SELALESI CEBU ADASI – İSTANBUL

Bugün otelde alacağımız kahvaltı sonrası tüm gün sürecek ve eşsiz güzelliklere şahit olacağımız bir gün geçirmek için otelimizden ayrılıyoruz. Baidan Kanyonu ve Kawasan Şelalesi ni görmek için Badian bölgesine doğru yola çıkıyoruz. Badian Kanyonu ve buranın eşsiz doğası, Gizli cennet misali bir anda karşınıza çıkan doğal güzellikler ile dolu kanyonda yürüyüş turu yapacağız. Kanyonun son kısmında da Kawasan Şelalesi’ne ulaşacağız. Kawasan Şelalesinin büyüleci güzelliğine, yüksekliğine ve maviliğine tanık olup eşsiz güzelliği ile büyüleneceksiniz. Turumuz esnasında öğle yemeği molamız olacak. Turumuz sonunda tabiatın güzelliğinden büyülenmiş ve bir hayli yorgun ancak yine olsa yine giderim diyeceğiniz bir deneyim yaşamış olarak havalimanına transfer oluyoruz. Varışımızın ardından Türk Havayolları direkt uçuşundaki bilet ve bagaj işlemlerimizi yapıyor ve uçaktaki yerlerimizi alıyoruz. Uçak saatimiz 02:15’te Geceleme uçakta.Konaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
13. Gün: 13:20 ISTANBUL varış

Türkiye saati ile 13:20’de İstanbul Havalimanı'na varıyoruz ve anılarla dolu bir seyahatimiz daha sonlanıyor.Konaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
DAHİL OLANLAR:
• Türk Havayolları direkt seferi ile İstanbul / Manila – Cebu / İstanbul arası gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti + 1 parça bagaj
• Yerel Havayolu ile Manila – El Nido arası tek yön ekonomi sınıfı ara uçak bileti
• Yerel Havayolu ile El Nido – Bohol arası tek yön ekonomi sınıfı ara uçak bileti
• Yerel Havayolu ile Cebu – Boracay arası çift yön ekonomi sınıfı ara uçak bileti
• Programda belirtilen tüm transferler ve şehir turları
• Programda belirtilen tüm şehirlerarası feribot biletleri
• Manila (2), El Nido (3), Bohol (2), Boracay (3), Cebu (1) toplamda 11 gece 3* & 4* otellerde oda-kahvaltı + konaklama
• Programda belirtilen yerlerde alınacak olan öğünler
• Programda belirtilen turlar ve otel transferleri

HARİÇ OLANLAR:
• Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
• Kişisel harcamalar ve programda açıkça belirtilmeyen yemekler ve dahil yemelerde alınan içecekler.
• Tüm yabancı servis tipleri (Bölgelerde hizmet veren tüm yabancı yerel rehberler, şoförler, garsonlar, otel çalışanları ve sınır geçişlerinde hizmet veren valiz taşıyıcıları için tavsiye edilen minimum ücret kişi başı 120 USD’dir. Havalimanında toplanır ve bölgede misafirlerimiz adına yabancı personellere takdim edilmek üzere tur liderine teslim edilir.
• Filipinler iç hat uçuşlarında valiz ağırlıkları sıkı bir şekilde denetlenmektedir. Bu konuda oluşacak ekstra masraflar dahil değildir. (İç Hat uçuşları 10 KG ile sınırlıdır.)
• Seyahat Sağlık Sigortası

EK BİLGİLER

UYARI!

  • Tüm katılımcıların, herhangi bir ülkeye seyahat edecekler ise; pasaportlarının gezinin bitiş tarihinden itibaren en az 6 aylık geçerlilik süresinin bulunması gerekmektedir.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#W166
LOKASYON:
Filipinler (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın