• Demo Hotel Bodrum
AVUSTRALYA & TAZMANYA & FIJI & BALI TÜRK HAVA YOLLARI İLE 14 GECEAVUSTRALYA & TAZMANYA & FIJI & BALI TÜRK HAVA YOLLARI İLE 14 GECEAVUSTRALYA & TAZMANYA & FIJI & BALI TÜRK HAVA YOLLARI İLE 14 GECE

5.970$

en düşük kişi başı

16 Gün
Avustralya
W164

 LÜKS

AVUSTRALYA & TAZMANYA & FIJI & BALI TÜRK HAVA YOLLARI İLE...


  • 14 Gece 16 Gün
  • Oda Kahvaltı, Öğle ve Akşam Yemekleri
  • 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
  • Türk Hava Yolları ile
  • Ekonomik Fiyatlar
  • Son Koltuklar!
Avustralya'da Sidney Opera Evi ve Büyük Resif, Tazmanya'da Cradle Mountain, Fiji'de beyaz kumlu plajlar, Bali'de tapınaklar ve pirinç terasları görülmeye değer yerlerdir. Seyahat öncesi vize ve sağlık gereksinimlerini kontrol etmek önemlidir.

Avustralya, Tazmanya, Fiji ve Bali gibi destinasyonlar oldukça popüler ve çeşitli turistik yerlere sahiptir.

1. **Avustralya:**

   - Avustralya, eşsiz vahşi yaşamı, büyüleyici manzaraları ve zengin kültürü ile bilinir. Sidney Opera Evi, Büyük Resif, Ayers Rock (Uluru), Melbourne şehri gibi popüler yerlere ev sahipliği yapmaktadır.

2. **Tazmanya:**

   - Avustralya'ya bağlı olan Tazmanya adası, doğal güzellikleri, dağları, ormanları ve benzersiz hayvanları ile ünlüdür. Cradle Mountain, Freycinet Milli Parkı ve Port Arthur Tarihi Alanı gibi yerler gezilebilir.

3. **Fiji:**

   - Fiji, Güney Pasifik'te 333 adadan oluşan bir takımadadır. Beyaz kumlu plajları, berrak suları ve lüks tatil köyleri ile ünlüdür. Su altı yaşamı da oldukça çekicidir.

4. **Bali:**

   - Endonezya'ya ait olan Bali, tapınakları, pirinç terasları, plajları ve kültürel zenginlikleri ile tanınır. Ubud, Kuta, Seminyak gibi bölgeler popüler turistik destinasyonlardır.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: İSTANBUL HAVALİMANI BULUŞMA / SAAT 22:00 / BALİ

[Tur hareket tarihinde, Uçuş saat gece yarısını geçe 01:50 olduğu için, tarih olarak dikkat ediniz] Akşam, İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde saat 22:00 ‘de buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra TÜRK HAVAYOLLARI uçuşu ile Bali (Denpasar) yolculuğumuza başlıyoruz. Geceleme uçakta olacaktır

TÜRK HAVAYOLLARI tarifeli seferi ile Bali uçuşumuza başlıyoruz.01:150 Yerel saat ile 19:15’te Endonezya’nın Bali adasına varış. Otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: Bintang Kuta Hotel vb.
Konaklama: 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
2. Gün: BALİ- MELBOURNE

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından havalimanına transfer oluyoruz. Melbourne uçuşumuzu gerçekleştireceğiz. Jetstar Havayolları ile yapacağımız uçuşumuz için

Checkin işlemlerimizi yapıyoruz. Yerel saat ile 22:55’te Melbourne uluslararası havalimanına varışımızın ardından ülkeye giriş işlemlerimizi tamamlıyoruz. Bizleri bekleyen özel aracımız ile konaklayacağımız otelimize transfer olacağız. Otelimize giriş işlemlerimizi yaparak uzun yolculuğumuzun yorgunluğunu atmak üzere odalarımıza yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELIMIZ: MERCURE MELBOURNE vb.Konaklama: 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
3. Gün: PUFFING BILLY – HEALESVILLE SANCTUARY TURU

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından tam günlük turumuzu yapmak üzere otelden çıkarak özel aracımız ile yola koyuluyoruz. Bugün ilk ziyaret noktamız Puffing Billy (buharlı tren) turumuzu yapmak üzere Belgrave tren istasyonu olacak.

Buradan grubumuzla birlikte tarihi buharlı trenin vagonlarında yerimizi alarak keyifli bir yolculuk yapmak üzere Menzies Creek istasyonuna ulaşıyoruz. Yolumuz üzerinde muhteşem manzaraları fotoğraflama imkânımız olacak. Eğlenceli tren yolculuğumuzun ardından tekrar özel aracımıza binerek yolculuğumuza Healesville Sancturary olarak bilinin doğal yaşam parkına ulaşıyoruz. Rehberimiz eşliğinde Avustralya’ya özgü birçok hayvanı görerek bilgiler alacağız. Serbest zamanımızda bireysel olarak çevreyi gezebiliriz. Turumuzun bitiminde tekrar şehir merkezine döneceğiz. Geceleme otelimizde.Konaklama: 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
4. Gün: MELBOURNE ŞEHİR TURU – PHILIP ISLAND TURU

Bu sabah kahvaltımızı aldıktan sonra tam gün sürecek çevre gezilerimize başlamak üzere özel aracımızla yola çıkıyoruz. Bugünkü turumuz gece saatlerinde bitecek ve turumuzun son noktası deniz kenarı olacağı için otelden çıkarken mutlaka yanımıza polar tarzı kalın kıyafetler alabiliriz. Çevre gezilerimize ilk olarak Melbourne şehir turu ile başlayacağız. Şehir turumuzda şehrin simgelerinden olan çelik kule ve Victoria Sanat merkezi başlıca ziyaret noktalarımız olacak. St. Kilda caddesinde Melbourne Anzak anıtını da ziyaret edeceğiz. Ülkemize dair birçok bilgi ve bölümün olduğu bu anıt mezarda vakit geçiriyoruz. Federation Square olarak bilinen meydanı ziyaret ederek Yarra River kıyısında vakit geçiriyoruz. Vaktimiz el verirse Victoria Marketini (pazarı) görecek ve burada kısa bir serbest zaman vereceğiz. Bugünkü turumuza öğle yemeği dahil olacak. Paket servis olarak alacağımız öğle yemeğimiz yolumuz üzerinde fast food tarzında olacak. Öğleden sonra aracımızla şehrin en güneyine, Philip Island yöresine doğru yola çıkacağız. Yol güzergahımız üzerinde ünlü bir çikolata fabrikasında mola vereceğiz. Dileyen misafirlerimiz burada çok ünlü çikolataların tadına bakabilir ve satın alabilirler. Yolculuğumuza devam ederek akşam saatlerinde küçük, sevimli penguenleri görebileceğimiz milli park alanına ulaşıyoruz. Bu penguenler Avustralya kıyılarını dünyada meşhur etmiştirler. Milli park alanında girişlerimizi yaparak tıpkı bir stadyumu andıran oturakların olduğu bölümlerde yerimizi alarak penguenlerin denizden karaya çıkışlarını bekliyoruz. Park kuralları gereği yüksek sesle konuşmak ve fotoğraf çekmek yasak! Turist merkezinde harika bir zamanın ardından kısa bir alışveriş molamız olacak. Ardından tekrar aracımıza binerek şehir merkezine dönüyoruz. Geceleme otelimizdeKonaklama: 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
5. Gün: MELBOURNE – SYDNEY

Sabah çok erken saatlerde otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından özel aracımızla havalimanına gidiyoruz. Burada check-in ve bagaj teslim işlemlerimizin ardından yerel havayolları tarifeli seferi ile SYDNEY e yolculuğumuz olacak. Syndey havalimanında bizleri rehberimiz karşılayacak ve hiç vakit kaybetmeden turumuza başlıyoruz. Bugünkü turumuzda Sydney’in dünyaca ünlü Bondai Beach sahiline gideceğiz. İlk olarak otelimize giderek eşyalarımızı bırakacağız. Eğer odalarımız otelimiz odaları erken vermeye hazır ise eşyalarımızı odalarımıza bırakacağız. Henüz hazır değilse otelimizin emanetine bırakarak grup halinde ve rehberimiz eşliğinde yürüyüş ile HOP ON – HOP OFF otobüslerinin en yakın durağına gideceğiz. Buradan Hop On – Hop Off otobüslere binerek keyifli bir yolculuk ile Bondai sahiline gidiyoruz. Otobüsten inerek sahilde serbest zaman vereceğiz. Rehberimizin belirlediği saatte buluşma noktamızda grup olarak buluştuktan sonra tekrar Hop On – Hop Off otobüslerle Sydney merkeze geri dönüyoruz.

Akşam yemekli Dinner Cruise turumuzu teknede yapacağız. Tekne de güzel bir akşam yemeği eşliğinde Sydney’in eşsiz manzarasını keyifle izleyeceğiz. Turumuzun ardından tekrar otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: IBIS STYLES SYDNEY vb.Konaklama: 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
6. Gün: SYDNEY -BLUE MOUNTAINS TURU

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızı takiben çok erken saatlerde bugünkü turumuzu yapmak üzere yola koyuluyoruz. Özel aracımızla keyifli bir güne başlamak üzere Syney’in çok ünlü turist merkezi Blue Mountains (Mavi Dağlar) bölgesine gidiyoruz. Varışımızın hemen ardından ‘’Tree Sisters’’ olarak bilinen üç kız kardeş tepelerini görebileceğimiz bir seyir tepesinde fotoğraf molası vereceğiz. Daha sonra rehberimiz turistik parka giriş işlemlerimizi yapacak. World Scenic Center’da ilk olarak eğlenceli bir tren yolculuğu ile ormanın içerisine ulaşacağız. Buradan doğa yürüyüşü yapacak hem çevreyi tanıyacak hem de faydalı bilgiler alacağız. Fotoğraflarımızı çekip ilk turumuzu yaptıktan sonra füniküler ile yukarı çıkacağız. Alışveriş için verilecek serbest zamanımızın ardından programa dahil öğle yemeğimizi almak üzere menü seçimlerimizi yapacağız. Daha sonra teleferik ile çok eğlenceli bir yolculuğa çıkarak karşı tepeye ulaşıyoruz. Burada bizleri bekleyen aracımıza binerek Sydney’e dönmek üzere yola koyuluyoruz. Yol güzergahımız üzerinde Luara kasabasında kısa bir mola vereceğiz. Bu kasabanın sokaklarında yürürken küçük dükkanlardan alışveriş yapma fırsatımız olacak. Ardından tekrar aracımıza binerek yolumuza devam edeceğiz. Akşam saatlerinde Sydney otelimize geri dönmüş olacağız. Geceleme otelimizdeKonaklama: 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
7. Gün: SYDNEY – HOBART

Sabah çok erken saatlerde otelimizde özel aracımızla havalimanına gidiyoruz. Burada check-in ve bagaj teslim işlemlerimizin ardından yerel havayolları tarifeli seferi ile Avustralya’nın 6 eyaletinden en küçüğü olan Tazmanya adasına uçak yolculuğumuzu yapacağız. Adanın başkenti Hobart şehrine varışımızın ardından havalimanında özel aracımız bizleri karşılayarak şehir merkezine götürecek. Burada panoramik Hobart şehir turumuzu yaparak çevreyi tanıyacağız. İskele’de yürüyüş yapıp Salamanca marketi göreceğiz. Daha sonra konaklayacağımız otelimize giderek giriş işlemlerimizi yapacağız. Serbest saatlerimizde şehirde yürüyüş yaparak vakit geçirebiliriz. Geceleme otelimizde.

OTELİMİZ: TRAVELODGE HOBART vb.Konaklama: 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
8. Gün: PORT ARTHUR- KÖRFEZ TURU

Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra özel aracımızla Tazmanya’nın güneyi, Hobart’a 100 km mesafede yer alan Port Arthur’a gideceğiz. Tam gün sürecek turumuzda keyifli bir yolculuk bizleri bekliyor olacak. Yol güzergahımızda lavanta tarlaları ve yeşilin her tonu ile muhteşem manzaralar göreceğiz. Yolumuz üzerinde Richmond kasabasında mola vereceğiz. Burada yer alan ve mahkumlara yaptırılmış çok eski bir köprünün fotoğraflarını çekeceğiz. Ardından yolculuğumuza devam ederek Port Arthur Milli park alanına ulaşıyoruz. Port Arthur 1830 yılında inşaa edilmiş eski bir İngiliz hapishanesidir. Burada birbirinden ilginç hikayeleri dinleyeceğimiz yürüyüş turumuzu yapacağız. Günümüzde Avustralya’nın en çok ziyaret edilen turistik alanlarından biridir. Aynı zamanda da UNESCO Dünya kültür mirası listesindedir. Burada birçok gezilecek alan vardır. Bugün öğleden sonra körfezde bir tekne turumuz da olacak. Gezimizin ardından kısa serbest saatlerimiz olacak. Bugünkü turumuz henüz bitmedi. Özel aracımızla yol üzerinde ‘’Devil’s Kitchen’’ ve ‘’Tasman Arch’’ olarak bilinen seyir noktalarında fotoğraflar çekerek doğa yürüyüşü yapacağız. Daha sonra otelimize dönerek dinleniyoruz. Geceleme otelimizde.Konaklama: 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
9. Gün: HOBART – MELBOURNE

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından havalimanına giderek MELBOURNE uçuşumuzu yapmak üzere check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Yerel havayolları tarifeli seferi ile Avustralya ana karasına ulaşacağız. Otelimize transfer. Serbest saatlerimiz olacak. Geceleme otelimizde.

OTELIMIZ: MERCURE MELBOURNE vb.Konaklama: 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
10. Gün: MELBOURNE – NADİ (FİJİ)

Sabah çok erken 04:00’de MELBOURNE havalimanında olacağız, uluslararası uçuşumuzu yapmak üzere check-in ve bagaj işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Pasaport kontrolünden geçerek Nadi [FIJI] uçuşumu yapacağız. Varışta bizleri karşılayan yerel rehberimiz ve özel aracımıza binerek panoramik şehir turumuzu yapacağız. Sri Siva Subramaniya tapınağı ve Viseisei köyü göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun sonunda otelimize transfer. Geceleme otelimizde

OTELIMIZ: MERCURE NADI vb.Konaklama: 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
11. Gün: NADI

Bu sabah kahvaltımızı takiben rehberimiz eşliğinde gezilerimize devam ediyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Nadi Hindu Tapınağı, Nadi market, Uyuyan Dev’in Bahçesi olacak. Gezimizden sonra bu bölgenin ünlü çamur havuzlu kaplıcalarına gideceğiz. (Yanınıza eşya alınız.) Geceleme otelimizde.Konaklama: 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
12. Gün: NADI

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından serbest zamanlarımız olacak. Bu akşam özel bir program sizleri bekliyor. FİJİ YERLİ KÖYÜ ve KAVA GECE ŞOVU VE ÖZEL AKŞAM YEMEĞİ Fiji’nin yerli köyüne geçişimiz ve onların hayatları hakkında sunumlar olacak. Yerel ateş dansları ve Meke gösterisi eşliğinde akşam yemeğimizi alacağız. Sonra tekrar otelimize dönerek dinleniyoruz. Geceleme otelimizde.Konaklama: 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
13. Gün: NADİ – SYDNEY

Bu sabah otelde kahvaltımızı takiben kısa serbest saatler ve Özel aracımızla yola koyularak NADI havalimanına gideceğiz. Check-in işlemlerimizin ardından pasaport kontrolünden geçerek Sydney kentine uçuşumuzu yerel havayolları tarifeli seferi ile yapacağız. Otelimize transfer. Geceleme Otelimizde.

OTELIMIZ: IBIS STYLES SYDNEY vb.Konaklama: 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
14. Gün: SYDNEY-BALI

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Sydney günlük panoramik şehir

Turumuzu yapmak üzere yola koyuluyoruz. Turumuz esnasında aşıklar koyu, ünlü opera binası ve Sydney’in kendine özgü havasıyla yürüyüş yapabileceğimiz Mrs. Macquaire chair ın da bulunduğu botanik Royal Parkında yürüyüş fırsatımız olacak. Öğleden sonra turumuzu bitirerek aracımız bizleri Sydney havalimanına götürecek. Havalimanına varışımızı takiben check-in ve bagaj işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Pasaport kontrolünden geçerek Jetstar havayolları tarifeli seferi ile Bali uçuşumuzu yapmak üzere uçaktaki yerlerimizi alıyoruz. Yerel saat ile 21:00’de Bali’ye varış. Bizleri bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Geceleme Bali’de.

OTELİMİZ: Bintang Kuta Hotel vb.Konaklama: 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
15. Gün: BALI-ISTANBUL

Sabah otelimizde yapacağımız kahvaltımızın ardından bugün Bali Adası’nda deniz kenarındaki kaya oluşumu olan Bali Deniz Tapınağı’nı ziyaret edeceğiz. Bu tapınak mimari olarak Bali’nin sembolü durumundadır. Bu tapınak on altıncı yüzyılda, seyyah ve Şiva dini sembolü olan Dang Hyang Nirartha tarafından yapılan istek üzerine buradaki balıkçılar tarafından yapılmıştır. Tapınağın ziyareti sonrası El Sanatları Atölyesini ziyaret edeceğiz. Tahta oymacılığı, Batik tekstil ürünlerini ve kültürel sanat öğelerini görme şansımız olacak. Turumuzun sonunda havalimanına transfer oluyoruz.

Checkin işlemlerimizin ardından Türk Havayolları ile İstanbul uçuşumuzu yapmak üzere uçağa yerleşiyoruz. Uçuş saatimiz 21:25. Geceleme uçakta.Konaklama: 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
16. Gün: ISTANBUL VARIŞ

İstanbul'a varışımızla hizmetlerimizin sonu.Konaklama: 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
DAHİL OLANLAR:
ANA UÇUŞ:
• İstanbul – Bali (Denpasar) – İstanbul arası uluslararası uçuşların Türk Havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti, vergileri ve bagaj taşıma hakkı
ARA UÇUŞLAR: yerel havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti:
• Bali (Denpasar) / Melbourne
• Melbourne / Sydney
• Sydney / Hobart
• Hobart/ Melbourne
• Melbourne/NADI
• NADI/ Sydney
• Sydney / Bali (Denpasar)
• Bali’de 2 gece, Melbourne’de 4, Hobart’da 2, Sydney’de 3, Nadi’de 3 gece olmak üzere toplam 14 gece 3 ve 4 yıldızlı otellerde oda&kahvaltı konseptinde konaklama
• Melbourne’de şehir turu, Philip Island turu, Puffing billy turu, Healles Ville turu Hobart’da panoramik şehir turu, Port Arthur körfez turu
• Sydney’de panoramik şehir turu, Dinner cruise turu, Blue Mountains turu
• Bondai beach turu
• Nadi’de panoramik şehir turu, Viseisei köyü turu, Fiji yerlileri showlu akşam yemeği turu Bali’de şehir turu
• Programda belirtilen yerlerde alınacak olan 3 öğle yemeği ve 2 akşam yemeği Programda belirtilen tüm turlar ve havalimanı – otel transferleri
• Türkçe Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
• Türkiye’den havalimanı çıkış harcı (150 TL) Kişisel harcamalar
• Tur programında belirtilmeyen yemekler
• Dahil olan yemeklerde alınan alkollü veya alkolsüz içecekler Programda açıkça belirtilmeyen geziler ve ören yeri girişleri
• Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#W164
LOKASYON:
Avustralya (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
Sabah, Öğle ve Akşam Yemekleri
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal Güvence Paketi: 50.-Eur (İptal Güvence paketi uygulaması ile misafirlerimize, her koşulda rezervasyonlarını cezasız iptal etme hakkı sunuyoruz. Bu uygulama ile turun hareket tarihine 10 gün iş günü kalana kadar rezervasyonunuzu iptal etmeniz mümkün. Rezervasyon iptalinde, tur ücretinin tamamı iade edilirken iptal güvence paketi bedeli ve varsa ek hizmet bedelleri (Vize, sigorta vs) iade edilmez.)

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın